Öğrenci İşleri Bürosu

Yeni Kayıt İşlemleri

191671_istanbul-universitesiMeslek Yüksekokulumuzu kazanan öğrenciler İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünden gelen zarfta istenilen evrakları tamamlayarak Rektörlüğümüzce belirtilen yerde kayıt yaptırabilirler.

Kayıt Yenileme İşlemleri

Bankaya Yatırmış olduğunuz Harcın Dekontu ile birlikte Öğrenci Bürosunda Ders seçimi yapılarak tamamlanır…Katkı kredisi çıkması yada başvuru olsa bile bankadan borç durumu kontrol edilmelidir.

 

Kimlik Kartı

Kimliğini kaybeden yada hasarlı kimlikler için öğrenciler gerekli evraklarla birlikte Öğrenci Bürosuna müracaat etmeleri gerekmektedir.

KAYIP KİMLİK KARTI

Kimliğini kaybettiğine dair dilekçe
1 adet fotoğraf
Gazete ilanı
Halk bankası beyazıt şubesi 082006200222 nolu hesaba 20.00 ytl yatırılacak ( açıklamaya öğrenci adı -soyadı ve kimlik yazılacak) >>>
örnek : önder çiçek kimlik<<<
KIRIK KİMLİK KARTI

hazırlanıyor..

Staj İşlemleri

stajMeslek Yüksekokulumuzda İşyeri Uygulama Eğitimi 30 iş günü olarak yapılmaktadır.2017-2018 eğitim-öğretim yılı staj tarihleri    02 Temmuz – 10 Ağustos 2018 tarihleri arasındadır. Zorunlu Staj formları işyerinden onaylı ve fotoğraflı ,3  nüsha olarak
15 Mayıs – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Öğrenci Bürosuna Teslim edilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra getirilen formlar işleme alınmayacaktır.

GEREKLİ EVRAKLAR

stajformuindir

 

 

Mezuniyet İşlemleri

Mezun durumuna gelen öğrenciler gerekli evrakları Öğrenci Bürosuna teslim ettikten sonra 3 iş günü içinde Geçici Mezuniyet belgelerini alabilirler.

GEREKLİ EVRAKLAR

Nüfus cüzdan sureti ( T.C. Kimlik numaralı )
Nüfus cüzdan fotokopisi ( 2 adet )
İkametgah ilmuhaberi
Öğrenci kimlik kartı
Yurt ilişik kesme belgesi ( Öğrenci bürosundan doldurulabilir)

 

Güncellenme tarihi 23.05.2016

Anketimize Katılmak istermisiniz?

 

 

 

 

 

İstanbul Üniversitesi © 2018 All Rights Reserved